Opinie

  Refleksje uczestniów na temat Wczasów z Jogą ...kliknij tutaj 

 Opinie uczestników zajęć Jogi:

 


 

Dziękuję za jogę, która pomogła mi dostać pracę. Od paru lat szukałam stałego zatrudnienia. Pracowałam wciąż zdalnie, tymczasowo. Aż nagle dostałam pracę w dobrym miejscu i z fajnym wynagrodzeniem.

Dziękuję. Marta 24.05.2012r.  


 

Uczęszczam na jogę już czwarty miesiąc i widzę wiele zalet, które te ćwiczenia powodują. Przede wszystkim stałam się bardziej zrównoważoną osobą, odczuwam wewnętrzny spokój i zadowolenie. Pozytywne myślenie przychodzi mi z łatwością i ustały problemy ze snem. Wrosła moja koncentracja, szybkie czytanie ze zrozumieniem stało się łatwiejsze. Dodatkowo jestem wdzięczna jodze za wypełnienie luki w mojej świadomości duchowej.

Z serdecznymi podziękowaniami dla Pani Iwony,

Ola

 


 

Bardzo dziękuję za wczorajsze zajęcia z jogi, które wyraźnie pozytywnie wpłynęły na mój bolący kręgosłup !  Zdrowo się wyspałem i dziś zupełnie nie boli mnie kręgosłup !

Pozdrawiam i życzę dobrego dnia !

Wieńczysław

...

Bardzo dziękuje za ostatnie zajęcia z jogą - po nich od kilku dni czuje sie fantastycznie i mam dużo energii !

Wieńczysław

...

 Dziękuję bardzo za wczorajsze zajęcia jogi ! Moj kręgosłup dziś jest prawie jak nowy !!!!! Wdzięczny jestem, ze spotkałem Ciebie na moich drogach życia i mam nadzieje, ze będę mógł kiedyś Tobie jakoś pomoc.

Wieńczysław

 

 


 

 Dziękuję za zatrzymanie, za możliwość zastanowienia i wejrzenia w siebie poprzez uczestniczenie w ciekawie poprowadzonych zajęciach i kontakt ze wspaniałą grupą.

Dzięki zdobytej wiedzy zrobię przegląd tego co wiem, co rozumiem a czego jeszcze nie pojmuje i zaczną wprowadzać zmiany

w życiu. Z mocnym postanowieniem poprawy

Lucyna

  


 

 W swoim życiu przeszłam załamanie nerwowe. A Ty Jogą sprawiłaś, że świat stał się kolorowy. To dzięki Tobie chodzę z podniesioną głową i to prawie w chmurach.

Alicja z Krakowa

 


 Miesiąc przed przystąpieniem do ćwiczeń Jogi odczuwałam bóle w stawach, które nasilały się zwłaszcza podczas chodzenia. Bolały mnie biodra, kolana a nawet łopatki i kark.
Wystarczyły ‘dwa zajęcia’ Jogi w odstępie tygodnia i odczułam ulgę. Bóle w stawach tak samo jak nie wiadomo skąd się pojawiły- nagle ustąpiły.
 

Aurelia

 


 Ćwiczę Jogę od niedawna, zaledwie 13 spotkań, a zauważyłam zdecydowaną zmianę w zachowaniu tj.:
-potrafię panować nad swoimi emocjami, - wyzbywam się powoli nieuzasadnionego lęku, który towarzyszył mi latami, - jestem sprawna fizycznie.
Dziękuje Pani,

Jadwiga

 


 Po krótki czasie zauważyłam zmiany. Wytrzymuję coraz większy wysiłek fizyczny, a mój oddech jest równomierny, głębszy i nie mam duszności. Joga uczy mnie oddychać. Oprócz tego poprawiła się ogólna sprawność i kondycja. Jestem spokojniejsza i bardziej pogodna. Teraz uczęszczam na zajęcia trzy razy w tygodniu.
Bardzo dziękuję Pani Iwonko,

Alina G.

 


 Po jodze jestem lekka jak piórko. Wesoła, szczęśliwa i bez złości. Chętnie ucałowałabym cały świat.  
Wdzięczna Uczestniczka

 


 Co mi daje Joga? Przede wszystkim wewnętrzny spokój, który wcześniej mi nie towarzyszył. Poprawiły mi się wyniki, jestem też bardziej pozytywnie nastawiona do życia, łatwiej mi się skoncentrować. Mam więcej energii i chęci do życia.
Dziękuję,

Basia

 


 Joga sprawia, że z każdym dniem czuje się coraz lepiej, moje ciało odzyskuje sprężystość utraconą wraz z upływem lat, przebytymi ciążami i brakiem ruchu. To dzięki niej odzyskuję sprawność ciała i radość ducha,

Jola

 


 Dzięki jodze mam zdrowe i silne kolano, elastyczne stawy i jestem pełna energii i sił witalnych. Joga pomaga mi zgłębić tajniki snowboardu,
 

Monika

 


 Dzięki zajęciom Jogi zaczynam odczuwać pozytywne skutki. Znacznie polepszyła mi się jakość snu, lepiej mi się oddycha, czuję więcej energii. Stałam się spokojniejsza, bardziej skoncentrowana i zdystansowana do świata. Bardzo się cieszę, że Panią spotkałam na swojej drodze.

Kinga

 


 Dzięki jodze czuję się rewelacyjnie. Biorę narty i jadę w góry z mnóstwem energii. Dziękuję!

Magdalena

 


 Na zajęcia z jogi chodzę od 4 tygodni. Już po pierwszych zajęciach poczułam znaczną poprawę. Zmniejszył się ból karku i pleców. Odczuwam poprawę sprawności fizycznej, chodzę bardziej wyprostowana, mam więcej energii. Nawet w sprawach zawodowych nastąpiły pozytywne zmiany- nie tracę energii na złe emocje, ale łatwiej koncentruję się na merytorycznych zadaniach.
Zawsze bardzo sceptycznie podchodziłam do jogi- teraz wiem, że się myliłam.
 

Ewa

 


 Po dwóch lekcjach Jogi i ‘zabawie’ z energią moje kolano działa sprawnie. Dzięki Tobie myślę, że Joga będzie ze mną do końca mojego pięknego życia.
 

Sonia

 


 Po ćwiczeniach Jogi czuje się odprężona i zrelaksowana, zadowolona, mniej nerwowa, mam regularne i bezbolesne miesiączki.
 

Ela

 


 Systematyczne chodzenie na Jogę daje mi wewnętrzny spokój, większą sprawność, lekkość ruchów, zmniejsza się osteoporoza, co zostało potwierdzone badaniem lekarskim.
 

Maria

 


 Joga wspaniale uspokaja i relaksuje. Daje siłę, pogodę ducha na każdy nowy dzień, a stresy i niepokoje rozdmuchuje, jak wiatr ciemne chmury.
 

Agnieszka Joga wycisza i uspokaja mnie. Joga daje świadomość własnego ciała i pomaga nawiązać kontakt z duchem. Daje sprawność mięśniom i kościom. Lepiej się koncentruję i patrzę na Swiat pozytywnie.

Ewa M.

 


 Dziękuję za radość, za ciepło, za spokój, za szczęście które noszę w sobie. Po prostu dziękuję.

Ewa S.

 


 Jogę zaczęłam ćwiczyć ponad pół roku temu. Zawsze byłam aktywna fizycznie i dbałam o kondycję swojego ciała, ale to dopiero joga uzmysłowiła mi, jak dużo  mam mięśni !  Od kiedy zaczęłam ćwiczyć jogę również w domu, zauważyłam że szybciej się regeneruję, potrzebuję mniej snu żeby wypocząć, poprawia mi się sylwetka i zeszczuplałam. Pani Iwona nie jest pierwszą nauczycielką z którą się zetknęłam, ale jest tą, z którą  pozostałam.

Wrocław 06.04.2004 r.
Droga P. Iwonko, jest to dalszy ciąg mojej przygody z jogą. Ćwiczę już półtora roku i niezmiennie stopniowo czuję efekty - fizyczne
i psychiczne. Ale to o czym chciałam napisać dotyczy ubiegłego roku, kiedy to przerwałam stosowaną już od roku HZT (hormonalna terapia zastępcza) na którą zdecydowałam się z powodu złego samopoczucia. W czerwcu przeszłam wiele uciążliwych badań związanych z bardzo częstymi i obfitymi krwawieniami. Ponieważ organoleptycznie niczego nie stwierdzono, przed badaniem histopatologicznym poprosiłam lekarza o badania hormonalne. Usłyszałam, że to niepotrzebne i zbędny wydatek bo w moim wieku hormonalnie nie polepsza się tylko pogarsza (niestety!). Przerwałam hormonalną terapię, wszystko się unormowało, a badania powtórzone dwukrotnie Świadczyły o bardzo dużej poprawie. Wprawiło to w osłupienie lekarza, bo z czymś takim spotkał się po raz pierwszy w życiu! Usłyszałam tylko, że moje wyniki są nie tylko lepsze niż te sprzed roku, ale są na poziomie "kobiety
w pełnym rozkwicie"
. Na pytanie jak tego dokonałam? - odpowiedziałam : Systematycznie ćwiczę jogę! Serdecznie pozdrawiam

Anna N.

 


 Długo szukałam swojej drogi do wyciszenia, relaksu, do harmonii ciała i ducha. Joga jest moim spełnieniem na tej drodze. Tu jestem
i tu pozostanę.    Dziękuję Iwonko za profesjonalizm, za ciepło i uSmiech.

Grażyna

 


 Kocham czwartkową jogę !!! Dzięki za spokój ducha !!!

Lucyna

 


 Zaczęłam przychodzić bo namówił mnie mój tato. Ale potem odkryłam, że joga mi pomaga. Czuję się oczyszczona, uspokojona, zrelaksowana, pełna energii do życia. Przestałam się bać pewnych rzeczy. A nawet osiągnęłam kilka sukcesów! Bardzo się cieszę, że tu przychodzę i mam zamiar kontynuować.

Justyna A.

 


 Droga Iwonko!
Serdecznie dziękuję za ćwiczenia, które pomogły mi w uzyskaniu dobrego samopoczucia fizycznego i duchowego. Moje ciśnienie krwi wiele lat było na poziomie 90/60 i puls 55. Dzisiaj na pewno dzięki ćwiczeniom mam 125/80 i 75 pulsów. Jest super.

Grażyna O.

 


 Moja dusza i moje ciało znajduję ukojenie i siłę na każdy następny tydzień. JesteS osobą, ze spotkania której bardzo się cieszę.

Grażyna

 


 

 

 

RESPEKTUJEMY KARNETY