Openie uczestników Wczasów z Jogą

 


Kochana Iwonko,

Dziękuję za wiedzę, którą dzieliłaś się z nami oraz za to, że mogłam tę wiedzę od razu praktykować.

Uczestniczka „Wczasów z Jogą” Małgosia


Bardzo się cieszę, że w tym roku zamiast komercyjnych ofert biur podróży wybrałam niekonwencjonalne „wakacje z jogą”. Czas spędzony na wyjeździe pozwolił mi uświadomić sobie, że przygodę z jogą będę kontynuować. Joga pomaga zrozumieć mi siebie, wsłuchać się w swoje ciało i umysł. Chcę by ciało było giętkie i sprawne
a umysł czysty i otwarty.

Wtedy mogę więcej. Tę świadomość zawdzięczam prowadzącej zajęcia Pani Iwonie Gawlickiej. Wiem, że potrzebuję takich zajęć i dobrze się składa, że mogę ćwiczyć 
z Panią Iwoną we Wrocławiu.

Kasia


Wczasy z Jogą. Co to takiego? Z p.Iwoną Gawlicką to okres bardzo intensywnej pracy, ale jak satysfakcjonującej. Rodzaj zajęć jest bardzo ciekawy, ćwiczenia jogi, oddechowe, wzroku, energetyczne. A wszystko przekazane w sposób taktowny, szczególnie że uczestnikami wczasów są osoby z różnym stopniem zaawansowania ćwiczeń. Po takim intensywnym wysiłku przyjść zmęczenie i chęć odpoczynku. Nic z tego. Wyjedzie się z postanowieniem ćwiczeń jeszcze bardziej intensywnych. Lekkość umysłu, ciała i ducha jest tym co pozostało po zajęciach prowadzonych przez P.Iwonę na wczasach z jogą.

Hania


Wybrałam się na Wczasy z Jogą&; prowadzone przez Iwonę Gawlicką.

Iwonka, jako nauczyciel już na pierwszy rzut oka sympatyczna; emanowała spokojem i harmonią, które udzielały się wszystkim. Ćwiczyłam dwie godziny dziennie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy w moim ciele zaczęły puszczać blokady. Poczułam się znacznie lepiej. Z coraz większą swobodą mogłam

wykonać każde ćwiczenie. Po zajęciach czułam się bardzo lekka, wyciszona i wypoczęta. Dwie godziny mijały nie wiadomo kiedy i żałowałam, że to już koniec.

Zauważyłam również, że w tak krótkim czasie spodnie w pasie zaczęły mi spadać. Jest to zasługą na pewno jogi, bo nie jadłam przecież mniej niż zwykle. Zrozumiałam co to znaczy świadomość ciała. Ludzie rozwijający się duchowo i pracujący z energią nie doceniają często aspektu własnego ciała w przepływie energii. Joga działa na wielu poziomach. Choć zdaję sobie sprawę, że jest to dla ludzi świadomych i mądrych.

Joga Iwonki była prowadzona bardzo fachowo i z dużą wyrozumiałością dla każdego ucznia. Po przyjeździe z wczasów polecam ją wszystkim. Żałuję tylko, że nie ma w Przemyślu takiego nauczyciela, jak Iwona Gawlicka.

Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz dziękuję za wszystko

Wiesia Łukaszewicz


Wczasy organizowane przez Panią spełniły wszystkie moje oczekiwania. Nauczyłam się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Odczułam wewnętrzny spokój. Zachęciło mnie to do kontynuowania nauki jogi. Serdecznie dziękuje za wszystko co dane mi było otrzymać w czasie udziału w sesjach oraz obcowania z innymi uczestnikami.

Małgosia


Bardzo podobały mi się wszystkie zajęcia prowadzone przez sympatyczną i piękną panią Iwonkę Gawlicką, która obok mistrzostwa, głębokiej wiedzy i umiejętności przyprawiała to niesamowitym wdziękiem osobistym, pogodą ducha i wielkim spokojem prowadzenia zajęć.

Potwierdzeniem tego na pewno jest (była) moja niemalże 100% frekwencja na wszystkich zajęciach, jak również brak dwóch do trzech dziurek w pasku od spodni. To co do ciała ale to co się stało ze mną w sferze psychicznej i umysłowej to naprawdę odbieram jak cud. Zajęcia u Pani Iwonki są cudowne.

Z poważaniem

Marek S


Serdecznie dziękujemy Tobie Iwonko za poszerzenie naszych horyzontów myślowych, za miłość płynącą z głębi serca, za sympatię, uśmiech i miłą atmosferę-

Uczestnicy turnusu z 2004 roku- Zofia, Julia, Maria, Sandra


Serdeczne podziękowania za mile spędzone dnie w doborowym otoczeniu serdecznych ludzi. Roman poprawił sobie stan psychiczny i fizyczny, ja również to samo.

Dzięki, Julia


Znalazłam tu, na wczasach z Jogą to czego szukałam. Spokój. Radość. Dobrą energię wokół jak i w sobie. Iwonka po raz kolejny pozwoliła doświadczyć, że to czego szukam jest we mnie i w zasięgu ręki. Wczasy z Jogą pozwalają mi powrócić do zdrowia, odzyskać siły witalne, zrobić wewnętrzne porządki, poukładać sobie co jest ważne i mniej ważne, nabrać dystansu, odżyć na nowo, oczyścić się, podnieść sobie energii. Poznałam dużo metod jak radzić sobie i najbliższym w trudnych, nagłych, codziennych sytuacjach, takie ABC na codzienne problemy. Na wczasach nabrałam sił i odzyskałam wiarę, by móc powrócić z większą energią do działania.

Uczestniczka wczasów z Jogą


Jestem bardzo szczęśliwa, że dane mi było przebywać na wczasach z jogą. Atmosfera jaka tu panowała była niezwykła, można było wyczuć wzajemną życzliwość, serdeczność, otwartość na drugą osobę, a nawet zmiany jakie następowały wśród osób zamkniętych na przyjmowanie czegokolwiek z zewnątrz. Osobiście odczułam jak moje wnętrze się wycisza, układa, otwiera, oczyszcza. A o tym, że mój kręgosłup kocha jogę już nie wspomnę. Kończąc chcę podkreślić moją wdzięczność za przemianę jaką miałam możliwość przeżyć, za odczucia jakich doświadczyłam. W podziękowaniu przesyłam ogromną energię miłości.

Dziękuję! Ewa


Iwonko:

Bardzo ciekawy i urozmaicony program. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, bardzo atrakcyjny. Bardzo dobry zakres tematyczny. Zajęcia warto przedłużyć do 14 dni. Atmosfera ciepła, serdeczna, pogodna dzięki Tobie jako osobie, Twojej wiedzy i umiejętnościom. Jestem spokojna i (powoli) wracam do życia.

Serdecznie dziękuję! Ula


Pragnęłam ulgi w bólach kręgosłupa, a otrzymałam tak wiele, że aż chce mi się fruwać. Nie boli mnie kręgosłup, postawa ciała po raz pierwszy od wielu lat jest prawidłowa, jestem sprawniejsza, mogę klęczeć, bo przestało boleć mnie kolano. Zapomniałam o wątrobie, żołądku, poprawił się wzrok i znikły „mroczki” w oczach. Poszerzyłam sobie horyzonty- otrzymałam tyle informacji, wobec których byłam bardzo sceptyczna. Nauczyłam się otwartości, ale najważniejsza rzecz dla mnie to poznanie sposobu radzenia sobie ze stresem- już mnie nie będzie tak łatwo zranić czy wyprowadzić z równowagi.

Nauczyłam się akceptować siebie, swoje potrzeby- do tej pory byłam „cała” dla innych. Nareszcie bez pośpiechu i bez oglądania się na innych mam chęć na życie. Między innymi dzięki sesji indywidualnej, a przede wszystkim dzięki Tobie Iwonko, Twojej wiedzy, kultury, życzliwości, ciepłu.

Irena


Wakacje z jogą, wspaniałe tylko czemu tak krótkie. Jeszcze nie wyjechałam, a już mi tęskno… za tymi ludźmi, za warsztatami, które wniosły bardzo dużo w moje życie, za moim Mistrzem, który wspaniale potrafi wczuć każdą osobę i przekazać tak wiele nie patrząc na zmęczenie. Wiem na pewno, że dzięki Tobie Iwonko będę dalej pracować nad sobą, wsłuchiwać się w siebie.

Dziękuję! Uczestniczka wczasów


Iwonko! Serdecznie dziękuje za miły i pożyteczny wypoczynek z Jogą i wspaniałą atmosferę, pozytywną energię, jogę i wspaniale spędzone 10 dni. Chętnie zostałabym jeszcze na tydzień.

Wielkie dzięki!


Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w zlocie Aniołów. To były cudowne dni!

Teresa.


Iwonko! Dziękujemy jeszcze raz za to, co dałaś nam na warsztatach. Ktoś powiedział, że spotykamy wielu ludzi w swoim życiu, ale tylko niektórzy z nich pozostawiają ślady w naszych sercach. Ty jesteś jedną z nich.

Z serdecznymi pozdrowieniami Bożena i Marek


Jeszcze raz chcę podziękować za stworzenie tak dobrego klimatu, pozytywnej energii. Ja chciałam wczasy z postanowieniem realizacji pełnego wypoczynku i udało się to w stu procentach. Z efektów, których się nie spodziewałam, to zmiana mojego myślenia. Zawsze uważałam się siebie optymistkę i starałam się przekazywać to moim najbliższym, ale dopiero na wczasach dzięki Tobie zaczęłam kontrolować w pełni swoje myśli i mocno wierzyć w to, co chcę, żeby się spełniło i faktycznie tak się dzieje, poza tym teraz jeszcze bardziej niż przed wczasami zwracam uwagę by źle nie myśleć, czy mówić o innych nawet, jeśli nie są wobec mnie do końca w porządku. Już teraz zakładam, że w przyszłym roku spotkamy się na podobnym wyjeździe.

Serdecznie pozdrawiam Bożena


Wyjazd na wczasy z jogą był dla mnie fantastyczny! Poznałam sympatycznych i przemiłych ludzi. Zajęcia były bardzo ciekawe i wiele wniosły do mojego życia, nastroiły mnie bardzo pozytywnie. Wyjeżdżam stąd z poczuciem, że spędziłam miło wakacje, mimo chwilami kapryśnej pogody.

Polecam tego typu wczasy i ukłon dla kreatywnej Iwonki za „niepowtarzalne” zajęcia:)

Iwo


Dziękuję za drogę, jaką przede mną otworzyłaś. W podziękowaniu życzę Ci, aby Aniołki zawsze rozświetlały dusze Twoją i wypełniały ją miłością.

Ewa


Wyruszyłem na wyprawę z mieszanymi uczuciami (pojechałem, dlatego że chciałem, a może by sprawić przyjemność żonie?) i obawą, że może trudno być jednym z „rodzynków” w wielkim „babińcu”. I tyle wątpliwości, co powyżej. Potem potok zdarzeń. Pierwsze zajęcia prana jamy- zamknięta blokada przepony- oddycham. Mija dzień za dniem. Przepełnione pracą. Pogoda na zewnątrz paskudna- zimno i dużo deszczu. Pogoda wewnątrz- słońce i radość. Dawno, bardzo dawno nie byłem taki radosny. Dziś ostatni wieczór. Nie chcę pisać bezkrytycznego peanu („tak chwali, że to chyba lipa”),ale jedyne co mi przychodzi do głowy to rewelacja!

Trudno mi uwierzyć, że to już koniec tej dziwnej, bajkowej i bujającej w chmurach przygody. I szkoda, że to już koniec.

Dariusz


Spodziewałam się, że wczasy z Joga organizowane przez Iwonkę spodobają mi się, ale przeszły moje oczekiwania. Pierwszy raz byłam na zorganizowanym wyjeździe, na którym od początku do końca czułam świetną atmosferę i odczuwałam, że to jest dla mnie (również mojego męża i córki). Był to wspaniały wypoczynek mimo dużej ilości zajęć, w których brałam udział.

Czas tu spędzony pomógł mi ułożyć sobie spojrzenie na świat. Myślę, że informacje i prawdy praktyczne przekazane na zajęciach sprawią, że będzie mi się żyło lepiej i jaśniej, a może coś jeszcze więcej. Było wspaniale, jest wspaniale.

Wanda


W dniach od 31 lipca do 10 sierpnia 2009 roku jestem uczestnikiem w warsztatach z jogą, których inicjatorką i osobą prowadzącą jest Pani Iwona Gawlicka. Pragnę wyznać, iż jest to wyjątkowe doświadczenie w moim życiu. Nade wszystko zachwyciło mnie bogactwo i różnorodność prowadzonych zajęć, z jednoczesnym zachowaniem ich spójności. Wiem, że jestem we właściwym miejscu pośród dobrych i mądrych ludzi. Jestem szczęśliwa i wdzięczna Pani Iwonie, że przyjęła mnie do grona swoich uczniów i czuwa nad moim rozwojem fizycznym i duchowym.

Wdzięczna Ewa M.


 

RESPEKTUJEMY KARNETY